Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGB



Doporučujeme














TOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web




VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2018




JÍZDA ZRUČNOSTI (muži)
Umístění Čas S.číslo Jméno Jízda zručnosti umístění
1. 00:30:07sec
182 Pacner Jaroslav
2. 00:33:68sec 104 Krejčí Ondřej
3. 00:34:83sec
43 Padalík Petr
4.- 38. místo uvedeno ve
Výsledkové listině zručnost muži 2018


JÍZDA ZRUČNOSTI (ženy)
Umístění Čas S.číslo Jméno Jízda zručnosti umístění
1. 01:00:00sec
103 Fikalová Lucie
2. 01:06:05sec
100 Brodacká Matylda
3. 01:09:24sec
95 Gierszewska Hania
4.- 10. místo uvedeno ve
Výsledkové listině zručnost ženy 2018


JÍZDA NA SLEPO
Umístění Čas S.číslo Jméno Jízda na slepo umístění
1. 00:47:13sec 42 Dohnal Antonín
2. 00:47:56sec 71 Kačenka
3. 00:48:04sec 41 Blažek Jiří
4.- 24. místo uvedeno ve
Výsledkové listině JÍZDA NA SLEPO 2018


TRABI TITANIK
Umístění roz. času S.číslo Jméno TrabiTitanik umístění
1. 00:00:57sec 46 Hanuš Jan
2. 00:00:60sec 187 Žilka Petr
3. 00:00:84sec 68 Kopecký Martin
4.- 37. místo uvedeno ve
Výsledkové listině TRABI TITANIK 2018


Praktická dovednost ženy
Umístění Čas S.číslo Jméno dovednost ženy
1. 00:31:73sec 100 Brodacká Matylda
2. 00:36:07sec 49 Šubrtová Renata
3. 00:44:62sec 79 Tesařová Lucie
4.- 17. místo uvedeno ve
Výsledkové listině dovednost_zeny_18


Praktická dovednost muži
Umístění Čas S.číslo Jméno dovednost muži
1. 00:57:17sec 182 Pacner Jaroslav
2. 01:04:49sec 150 Hučko Lukáš
3. 01:05:67sec 44 Janček Martin
4.- 39. místo uvedeno ve
Výsledkové listině dovednost_muzi_18


Kuličky v RETROMUZEUM
Umístění Čas S.číslo Jméno závity umístění
1. 20 xcvrnknutí Skuhrovcová Jarka
2. 22 x cvrnknutí Smíšek Jiří
3. 27 xcvrnknutí Petříčková Zuzana
4.- 15. místo uvedeno ve
Výsledkové listině kuličky_18


NEJHEZČÍ AUTA SRAZU
VETERÁN
Umístění Značka S.číslo Jméno
1. Barkas 10 Bábik Jaroslav
2. T601 151 Zugárek Petr
3. P60 214 Jurík Jan

KLASIK
Umístění Značka S.číslo Jméno
1. T601 42 Dohnal Antonín
2. Barkas 59 Foldeš Imrich
3. T601 95 Gierszewska Hania

TUNING
Umístění Značka S.číslo Jméno
1. T601 43 Padalík Petr
2. T601 89 Giller Jan
3. T1,1 127 Přívozník Tomáš




veterán veterán veterán veterán veterán veterán

Výsledky soutěží z minulých ročníků: 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005


 



2018

Fotogalerie «
Výsledky soutěží «
Program «
Soutěže «
Místo konání «

2017 «
2016 «
2015 «
2014 «
2013 «
2012 «
2011 «
2010 «
2009 «
2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «




Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  

Karbon