Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGBDoporučujemeTOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš webSPONZOŘI


 gemoneyleasing.cz MONETA Leasing, s.r.o.

Společnost MONETA Leasing, s. r. o. je univerzální leasingová společnost s více než 20-ti letou tradicí. Spojení odborné znalosti obchodního teamu společnosti se silným zázemím skupiny MONETA Money v České republice zaručuje klientům jistotu individuálního přístupu i zázemí velké společnosti. Společnost MONETA Leasing se orientuje na financování osobních, užitkových a nákladních vozů, prostředků hromadné dopravy, strojů a technologických zařízení, kancelářské, zdravotnické a veterinární, zemědělské, lesnické, stavební, manipulační a komunální techniky. Z nabízených možností financování si klient může vybrat z celé řady produktů finančního leasingu, úvěru a z několika variant operativního leasingu. Prioritou obchodní strategie společnosti MONETA Leasing je vytvoření dlouhodobého vztahu s klienty založeného na vzájemné důvěře, osobní komunikaci a oboustranné spokojenosti. Obchodní zástupci poskytují klientům kompletní servis spojený s vyřízením žádosti ve spolupráci s dodavatelem předmětu včetně zprostředkování pojištění předmětu za výhodných podmínek u renomovaných pojišťoven.
Více informací o firmě MONETA Leasing získáte na internetových stránkách společnosti www.monetaleasing.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 181 800.

Kontakty na pobočky MONETA Leasing www.proresale Pro Resale a.s.

Společnost Pro Resale a.s. se zabývá výkupem, prodejem a dovozem jeté dopravní techniky a nabízí i prodej nové dopravní techniky. Zajišťuje finanční pronájem – leasing, operativní leasing i havarijní pojištění a povinné ručení. V případě zájmu získáte informace na www.proresale.cz. Těšíme se, že využijete našich služeb.

Pro Resale a.s. www.zdskaly ZD SKÁLY

ZD SKÁLY, družstvo bylo založeno v roce 1997. Firma se nachází v podhorské oblasti Drahanské vrchoviny. Družstvo hospodaří na výměře 1403 ha, z toho 880 ha trvalé travní porosty. V rostlinné výrobě se podnik orientuje na pěstování obilovin a řepky. V živočišné výrobě se zabývá chovem krav bez tržní produkce mléka, včetně chovu plemenných krav plemene Charolais. Od roku 2010 byla ve spolupráci s Jihočeským chovatelem, a.s. na Benešově schválena odchovna plemenných býků masných plemen.

ZD SKALY
 www.imfsoft.cz IMFsoft, s.r.o.
Slévárenská 402/9
709 00 Ostrava-Mariánské Hory, Czech Republic
Telefon: +420 596 628 217
E-mail: info@imfsoft.cz

Jawa-CZ-Trabant ignition http://www.imfsoft.cz/

Firma IMFsoft se zabývá mj. vývojem a výrobou elektronického zapalování Jawa - CZ - Trabant Ignition, které umožňuje buzení dvou indukčních cívek s integrovaným optickým snímačem otáčení. Veškeré funkce a volitelné pracovní režimy elektronického bezkontaktního zapalování je možné nastavit pomocí osobního počítače.Logo eX-press Ex-press.cz, spol. s r.o.

Šámalova 60a
615 00, Brno-Židenice
tel: 548 212 345
mob: +420 776 363 632
info@ex-press.czNabízíme vám servis v oblasti grafiky, tisku a podpory prodeje. Naší hlavní výhodou je:
 • kreativita
 • zkušenosti
 • marketingový pohled na řešení každé zakázky
 • technologické znalosti a zkušenosti
 • plně zvládnutá logistika realizace
 • výborná technologická vybavenosti
 • Individuální přístup k zákazníkovi
 • Vysoká kvalita za příznivé ceny

 • www.trabantservis.cz TRABANT SERVIS
  prodej náhradních dílů

  Vítězslav Kytka
  Řeznovice 149
  664 91 Ivančice
  Tel: +420 546 452 034
  Mobil: +420 603 432 090
  E-mail: kytka@razdva.cz
  http://www.trabantservis.cz/

  Pan Kytka bude v sobotu zajišťovat přímo na sraze prodej náhradních i tuningových dílů Trabant.
  Pokud máte zájem o určité díly (nebo množství) domluvte si telefonicky co potřebujete.
  Logo Megapress Legraf.cz
  Grafika • Tisk • Reklama

  Grafické studio s vlastní produkcí. Návrhy logotypů, příprava tiskovin - vizitky, letáky, katalogy, bannery outdoor reklama. Tisk malonákladový i velkopološný - výkresy, fotografie, pouteče, samolepky. Výroba reklamy, samolepek, polepy dopravních prostředků, venkovní reklama, světelná reklama. Webdesign, vývoj on-line aplikací na míru.

  Legraf.CZ - Grafické studio
  Durďákova 49, Brno 61300
  Příjem zakázek:
  tel.: 608 706 710
  info@legraf.cz

  web: Legraf.cz - Grafika, tisk, reklama
  Reklamní plochy sponzorů umístěné v kempu. Ročník 2010
  Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni...
  Ročník 2009


  Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni... Pro zvětšení klikni...  Máte-li zájem o propagaci své firmy v souvislosti s naší akcí, kontaktujte nás.

  Pořadatelé   
  2016

  Fotogalerie «
  Výsledky soutěží «
  Program «
  Soutěže «
  Místo konání «
  Ubytování «

  2015 «
  2014 «
  2013 «
  2012 «
  2011 «
  2010 «
  2009 «
  2008 «
  2007 «
  2006 «
  2005 «


  Ostatní srazy

  Zwickau 2008 «
  Zwickau 2005 «
  Zwickau 2003 «


  Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  

  Karbon