Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGBDoporučujeme

TOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

JÍZDA BRNEM - září 2009Při příležitosti narozenin rádia Krokodýl jsme uspořádali 17.9.2009 odpolední spanilou jízdu napříč Brnem. Pro přihlášené účastníky byl sraz v 15.00 před OD Tesco - Královo pole odkud vedla trasa městskými okruhy i přilehlími městskými částmi.

Zhruba 40km jízdu projelo bez problémů všech 17 vozů s doprovodnými auty rádia. V 10 z trabantů jeli s řidiči promotérky, třímajíce v rukou prapor RK.

Děkujeme za trpělivost řidičům odpolední špičky a také celému týmu radia Krokodýl za bezvadný průběh.

Fotky z akce:

Naše fotky na stránkách Rádia
Fotky od pořadatelů na stránkách Rádia

OD Tesco Královo pole - start jízdy OD Tesco Královo pole - start jízdy Každý dostal mapku s trasou pro všechny případy Promotérky Rádia Krokodýl Seřazení před odjezdem Mapa asi 40km trasy v rukou Krbona ml. Třída Generála Píky a krátká zelená Merhautova v obležení Nám. 28 října Moravské náměstí Lidická - další místo seřazení Lidická - semafor Lidická - semafor Štefánikova ul. Odbočujeme na Slovanské náměstí Slovaňák jsme obkroužili 2x Slovaňák - největší kruháč v Brně Slovaňák - největší kruháč v Brně Královopolská ul. Královopolská ul. odbočení na Horovu se trochu komplikuje Karbon s nejstarší účastnicí jízdy Veveří ul. Veveří - už jsme zase všichni Veveří - už jsme zase všichni příjezd na Mendlovo náměstí Nové sady Javy a spolujezdkyně s praporem RK Viadukt bezdomovců na Úzké Vaňkovka Čekáme na zelenou - času dost Na Masné čekáme na ty co zabloudily Myslivci jedou všichni Zdena je unavená z popojíždění Franta je spokojenej HaDovi se BOASka taky líbí Radim na Kolišti Dav. a promotérka RK Dornych a výhled na Petrov Plotní - opět u Vaňkovky Kotlářská Kotlářská Kotlářská Kotlářská Nově otevřená ulice Husova Nově otevřená ulice Husova Nově otevřená ulice Husova Filip by raději jel než stál Husova - směr Nádražní Husova - směr Nádražní Koliště a odpolední špnut (dnes navíc v barvách duhy) rozloučení na Lesné - parkoviště u Lidlu

Celá mapa trasy po kliknutí na obrázek »»Trasa byla dvakrát mírně pozměněna na základě aktuálního provozu. Během celé akce informovali hlasatelé v rádiu o aktuální poloze a směru, kterým kolona jede.

2013 «
2012 «
2011 «
2010 «

2009

Podzimní setkání «
Jízda Brnem «
Fotogalerie «
Výsledky soutěží «
Video «
Média o srazu «
Dětský domov PV «
Recenze «
Program «
Soutěže «
Místo konání «
Ubytování «

2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «
Mediální partneřiReklama


Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  


© komenda.eu 2005-9