Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGBDoporučujemeTOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web
TISK A TV O SRAZU 2006

Sdělovací prostředky se našemu setkání věnovaly před srazem, ale i po srazu. Nejvíce je zajímaly volby během spanilé jízdy. V pasohlávkách jste mohli vidět reportéry a fotografy několika velkých denníků, ale i štáb ČT1 a ČTK. Celá akce se z pohledu (nejen) médií velmi vydařila, ale veškeré přednosti byly zastíněny nedělní autonehodou Trabantu na nedaleké křižovatce. (viz níže na této stránce)


Zároveň bychom rádi poděkovali Městské policii Mikulov za doprovod během spanilé jízdy, který umožnil 1,5km dlouhé koloně bezproblémový průjezd městem i okolními křižovatkami.
Jelikož o nedělní nehodě panuje kvůli chybné interpretaci ČTK několik dohadů, rádi bychom tuto událost uvedli na pravou míru:

V neděli po 11.hodině, kdy všichni účastníci byli již doma nebo na cestě domů přijíždela od obce Ivaň tříčlená posádka Trabntu z nedaleké obce Dambořice. O srazu se dozvěděli pravděpodobně až v neděli ráno a chtěli se přijet podívat. Na velké křižovatce (vedla tudy 2x dopolední spanilá jízda) nezastavil 24.letý řidič na STOPce. V momentě kdy si všiml, že se zleva (od Mikulova) blíží autobus, strhl řízení vpravo. Dostal smyk a auto se zastavilo uprostřed silnice opačně, než přijelo. Řidič autobusu Karosa již nemohl střetu zabránit přestože jel předpsanou rychlostí. Trabant dostal náraz na nejvíce nechráněné místo - boční část (dveře spolujezdce). Autobus do ní narazil levým předním rohem. Vpředu byli dva těžce ranění mladí lidé a vzadu mladá žena pouze v šoku. Organizační tým srazu spolu s přáteli, kteří pomáhali v kempu s úklidem srazu byl na místě nehody před příjezdem druhé sanitky. Velké štěstí bylo, že v autobuse cestoval chirurg, který ihned pomohl s vyproštěním raněných a poskytl okamžitou první pomoc.
O dalším vývoji této události Vás budeme informovat jakmile budeme mít zprávy o zdarvotním stavu obou raněných.

 2009 «
2008 «
2007 «

2006 :

Výsledky soutěží «
MČR Trabant tuning «
Fotogalerie «
Video «
Tisk & TV o srazu «
Recenze «
Program «
Soutěže «

2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «
Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  


© komenda.eu 2005-9