Logo Trabant gang Brno
Úvodní stránka -> AUTA Trabant gangu Brno -> Karbon -> Titanic

                    Titanic Ještěrka Oldřiška Jituška Ráďa

Trabi Titanic deLuxe

Trabi Titanic deLuxe Šlapadlo vzniklo nápadem na akci Happening 68-89 v Brně na Zelňáku 15.11.2008,když jsem přemlouval členy TGB,aby se pořádal sraz v roce 2009.Tehdy jsem prohlásil - když bude sraz tak já postavím trabanta co bude plavat po vodě. Použil jsem jako základ staré serfy celou kostru vyrobil ze dřeva (rám předního okna a zadní stěna karoserie je plech) a opláštil duroplastama.

Pak se zapojili holky a kluci z TGB a začali jsme realizovat pohon a kormidlo.Člověk šetří peníze tak posloužily věci ze "střepáku" hlavně díky Filipovi-navštěvoval ekodvory snad každej den.Něco se nechalo vyrobit na soustruhu. Problém nám dělala převodovka do pravýho úhlu,tu jsem se napřed snažili s Icem vyrobit z trabantího difecu,ale při testech vzala za svý.Nezbylo nic jiného než koupit origo.

Pak osádka nastoupila na tmelení,broušní a lakování.Při broušení se nejvíce osvědčila Zdena601 má to na to cit a hlavně výdž.Lakování proběhlo válečkem. Na detaily se osvědčil Majkl b.b.- prostě titěrná práce mu jde od ruky.Ty nádherný kola jsou výsledkem práce Javyho a Mikeše,který dodal polotovar. Honkom si vymyslel,že TRABI TITANIK de LUXE bude svítit a ukazovat směr při pohybu kormidlem - protože do srazu už zbývalo málo času tak jsem tomu zezačátku nevěřil,ale vše se zrealizovalo.

Tímto chci všem co na šlapadle pomáhali poděkovat.

Články z tisku
FOTOGALERIE:

Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení
STAVBA A TESTOVÁNÍ:

Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení Klikni pro zvětšení

TOPlist www.trabantsraz.cz
Webmaster: © komenda.eu