Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGB
DoporučujemeTOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web
ODKAZY

Trabant Servis - sponzor srazu
Servis a prodej náhradních dílů Trabant, Wartburg, Barkas. Na stránkách naleznete kompletní sortiment ND, možnost zásilkového prodeje.

AICE - Zemský svaz České republiky
Hlavním cílem AICE v České republice je udržet naše vozidla v provozu, a to v dobrém technickém stavu, což zahrnuje i zachování firemního know how výrobců, poradenskou činnost, i podporu zajišťování náhradních dílů. Cílem je dále bránit se proti účelovým útokům a likvidačním snahám, a diskutovat možnosti nápravy tam, kde kritika je oprávněná.

Trabi.me.cz
Stránky s velkou databází Trabantů a ostatních IFA vozidel. Najdete zde velmi živou diskuzi o všem kolem Trabantů, inzerci a také kalendář srazů.

Trabant.cz
Velmi dobře zpracované stránky o Trabantech. Množství prospektů, diskuze, databáze pro vyhledávání roku výroby, registr Histrických vozidel (v původním stavu) a další spousta informací.

Original Trabant.de
Je Váš Trabant skutečně originální? Hledáte odpověď zda byl nebo nebyl nějaký díl montovaný pro určitý ročník? Tvrzení "odborníků" že to ve výrobě práskali jak jim to přišlo pod ruku Vás neuspokojilo? Mrkněte na tento web.

Trabik.com
Osobní stránky Trabantisty z Mostu. Rekonstrukce, přestavby, "zlepšovátka", fotky z mnoha srazů... a furt to přibývá. :-)

Trabant klub Bdeněves
Stránky příznivců Trabiků, klub pod záštitou AČR.

Náhradní a tuning díly pro Trabanta.
Podrobný katalog s fotografiemi a cenami jednotlivých dílů. E-shop obsahuje také díly na Wartburg a Barkas. Bohužel se jedná o německé stránky i provozovatele.

Trabant gauneři Karlovy Vary
Parta Trabantistů z Karlových Varů. Na webu najdete zajímavé fotky, trochu o historii Trabtů a další zajímavé informace které stojí za povšimnutí.

Trabantolog a jeho web
Na těchto dobře zpracovaných stránkách najdete vše co se dá udělat když si oblíbíte Trabanty, máte velký dvůr a spoustu nápadů. Od veteránů po přestavby na Velorex.

autor:
"Trabantologie je záhadný, ale přitom poutavý obor, který z papundeklu klidně udělá Formuli 1. Lidé zanechají svou stopu v tomto slzavém údolí a pak odcházejí. Trabant a šílenství okolo něj, tzv. – trabantologie - zůstává.
Amen.
"

Trabantklub Košice.
Najdete tu fotky zo zrazov, mnozstvo nahradnych dielov. Zatial sa buduje tato stranka a bude tam toho pribudat a pribudat.
Autor: "1. normálná slovenská stránka."

http://www.2takter.de/
Další z cestovatelů Trabikem co dlouhá léta jezdí po světě křížem krážem. Spousta z nás byla Trabikem v jiném okresu, někdo v zahraničí (ano! pustili nás tam! :-) ). Ale kdo může řícet, že byl Trabikem na jiném kontinentu?

Camp Žralok - místo konání
Camping Žralok Plumlov najdete u břehu poklidného Podhradského rybníka na úpatí malebné Drahanské vrchoviny. Právě výhodná poloha kempu v zalesněné přírodě mimo obec s možností koupání sem láká řadu českých i zahraničních turistů, z nichž mnozí se rádi navrací každým rokem.

 2018

Výsledky soutěží «
Program «
Soutěže «
Místo konání «

2017 «
2016 «
2015 «
2014 «
2013 «
2012 «
2011 «
2010 «
2009 «
2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  

Karbon