Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGBDoporučujemeTOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web
SOUTĚŽE 2016


O nejhezčí vozy Trabant srazu MORAVA 2016

Účastníci mohou během soboty 2.7. hlasovat o nejhezčí vozy srazu. I letos jsou kategorie sjednoceny napříč celým koncernem IFA. "Na bedně" se tak může potkat Barkas, Trabant a Robur. U startovního čísla budou vozy označeny názvem kategorie, do které je určí majitel vozu při registraci.

Každý člen registrované posádky dostane hlasovací lístek pro všechny kategorie a může si zvolit vozy svého srdce. Vyplněné hlasovací lístky můžete vhodit odpoledne do 16:30 do označené schránky u Info stanu. Hlasovat je možné v těchto kategoriích:  • TUNNG
  • KLASIK
  • VETERÁN

Plavba pravidelnosti - "RETRO 2016" Trabi Titanik

Letos se v soutěži v plavbě na Titaniku vrátíme do časů vzniku této soutěže. Poplujeme na střeše z trabanta okolo bojky. Čas se měří k bojce a po zvednutí ruky se zastaví a začne se znovu měřit zpáteční cesta. Nejmenší rozdíl časů vyhrává
Soutěžit může jednotlivec i dvojčlenná posádka


RETRO show, aneb živé obrazy


Posádky registrovaných vozů mají možnost, si domluvit s organizátory předem vyhrazenou plochu, pro naaranžování vozu spolu s dobovými rekvizitami a kostýmy v tématických expozicích či scénkách. Téma je libovolné, dle nápadů účastníků v období 60 - 80-tých let (příklad: Trabantem na horách, piknik, v autodílně/garáži, stodola, na pláži...) jedinou podmínkou je použít rekvizity a kostýmy, dostupné ve východním bloku v době výroby těchto vozů, především tedy v dobách předrevolučních.

Je to ideální příležitost pro klasické a obyčejné vozy koncernu IFA, které mohou takto zazářit. Zde nejde o vzhled a kvality vozu, ale o kreativitu a hravost majitelů. Posádky, které se chtějí zúčastnit, nahlásí svou účast předem na mail jankar21-at-seznam.cz pro rezervaci soutežního místa.


Nesoutěžní posádky se mohou samozdřejmě připojit dobovým oblečením nebo doplňky - vezměte sebou vše co najdete. :-)


Jízdy zručnosti, šikovnosti a nespěchání
a jízda na SLEPO
Jízda s měřeným časem. Přesné projíždění mezi kužely, parkování, couvání a ovládání vozu. Rozdělená na kategorie pro dámy a pány.

Vyhrává řidič/ka s nejmenším časem a nejmenším počtem trestných bodů na trati i bodovém kontu řidiče.


Mozkové závity

Soutěž ve které bude potřeba zapojit mozek.
Program pro děti

V sobotu bude spolu se soutěžemi pro velké, probíhat i program pro děti, které budou mít možnost soutěžit, kreslit si a bavit se po svém.Soutěže z minulých ročníků můžete prohlédnout zde:
Souteže 2015
Souteže 2014
Souteže 2013
Souteže 2012
Souteže 2011
Souteže 2010
Souteže 2009
Souteže 2008
Soutěže 2007
Soutěže 2006
Souteže 2005 2016

Fotogalerie «
Výsledky soutěží «
Program «
Soutěže «
Místo konání «
Ubytování «

2015 «
2014 «
2013 «
2012 «
2011 «
2010 «
2009 «
2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  Karbon