» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download
» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop
» Auta TGB
» Cestování TGB
Doporučujeme
|
VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ 2012
JÍZDA ZRUČNOSTI S VLEKEM (muži)
Umístění |
Čas |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
0:41,60 |
71 |
Padalík Petr |
2. |
0:43,62 |
159 |
Kejík Miroslav (MiraK) |
3. |
0:40,81 (+5s penal.) |
50 |
Troch Ondřej (netopýr) |
4. |
0:48,53 |
79 |
Krejčí Ondřej |
5. |
0:48,68 |
120 |
Adamčík Martin |
6.-28. |
k nahlédnutí u organizátorů |
JÍZDA ZRUČNOSTI S VLEKEM (ženy)
Umístění |
Čas |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
1:11,53 (+5s penal.) |
44 |
Vlková Adéla (Adellys) |
2. |
2:00,63 (+15s penal.) |
95 |
! přihlaste se prosím ! |
3. |
2:16,34 (+5s penal.) |
P1 |
Běhounková Zuzka(KRÁVA) |
4. |
2:28,13 (+5s penal.) |
121 |
Brodacká Jana(Mikešovka) |
JÍZDA NA SLEPO - tlačení TRABÍKA
Umístění |
Rozdíl časů |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
0:46,52 |
44 |
Vlková Adéla (Adellys) |
2. |
0:48,82 |
63 |
Hlavatý Jaromír |
3. |
0:50,37 |
16 |
Habich Antonín (Frank Colleti) |
4. |
0:56,68 |
17 |
Pacner Jaroslav (SCOTTY) |
5. |
0:59,56 |
17 |
Capák Josef |
6.-20. |
k nahlédnutí u organizátorů |
JÍZDA NA STEJNÝ ČAS - pravidelnost muži
Umístění |
Rozdíl časů |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
12,97 sec |
90 |
Ramuš Přemek (Rambo) |
2. |
16,78 sec |
25 |
Bostl Dalibot |
3. |
17,26 sec |
79 |
Krejčí 0ndřej (Pekař) |
4. |
17,35 sec |
59 |
Kotek Michal(Krteček) |
5. |
18,98sec |
159 |
Kejík Miroslav (MiraK) |
6.-24. |
k nahlédnutí u organizátorů |
JÍZDA NA STEJNÝ ČAS - pravidelnost ženy
Umístění |
Rozdíl časů |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
28,23 sec |
0 |
Jakimowicz Katarzyna |
2. |
31,23 sec |
121 |
Brodacká Jana(Mikešovka) |
3. |
46,11 sec |
P1 |
Běhounková Zuzka(KRÁVA) |
Trabi Titanic deLuxe
Umístění |
Rozdíl časů |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
0,02 sec |
17 |
Pacner Jaroslav (SCOTTY) |
2. |
0,25 sec |
100 |
Šimerda Jakub (KUBA) |
3. |
0,31 sec |
181 |
Jakimowicz Tomasz |
4. |
1,19 |
64 |
Šustáček Jan(HONZA BK) |
5. |
1,35 |
98 |
Tumanec Milan |
6.-36. |
k nahlédnutí u organizátorů |
NEJHEZČÍ AUTA SRAZU
VETERÁN
Umístění |
Značka |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
P60 |
140 |
Fajtl Lukáš |
2. |
P60 |
66 |
Kulík Bohuslav |
3. |
P60 |
167 |
Jurík Jan |
KLASIK
Umístění |
Značka |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
T601 |
141 |
Bedřichová Lucie |
2. |
T601 |
57 |
Šimek Jaroslav |
3. |
B1000 |
5 |
Púš Jiří |
TUNING
Umístění |
Značka |
S.číslo |
Jméno |
|
1. |
601 |
111 |
Kufhaber Jan |
2. |
601 |
114 |
Kufhaber Zdenek |
3. |
601 |
1 |
Kejík Miroslav |
Výsledky soutěží z minulých ročníků:
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
|
|
2014 «
2013 «
2012
Fotogalerie «
Foto-Startovní rošt «
Výsledky soutěží «
Video «
Média o srazu «
Recenze «
Program «
Soutěže «
Místo konání «
Ubytování «
2011 «
2010 «
2009 «
2008 «
2007 «
2006 «
2005 «
Ostatní srazy
Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «
Mediální partner
Reklama
|