Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGBDoporučujeme


TOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web
SOUTĚŽE 2012


Nejhezčí vozy Trabant srazu MORAVA 2012

Účastníci mohou během soboty 7.7. hlasovat o nejhezčí vozy srazu. I letos jsou kategorie sjednoceny napříč celým koncernem IFA. "Na bedně" se tak může potkat Barkas, Trabant a Robur. U startovního čísla budou vozy označeny názvem kategorie, do které je určí majitel vozu při registraci.

Každý člen registrované posádky dostane hlasovací lístek pro všechny kategorie a může si zvolit vozy svého srdce. Vyplněné hlasovací lístky můžete vhodit odpoledne do 17:00 do označené schránky u Info stanu. Hlasovat je možné v těchto kategoriích:  • TUNNG
  • KLASIK
  • VETERÁN

Plavba pravidelnosti Trabititanku

Dvojčlená posádka absolvuje plavbu na šlapacím Trabititaniku k bójce a zpět. Vyhrává posádka s nejmenším rozdílem času cesty k bójce a zpět. Trabititanik je plavidlo veskrze bezpečné a suché, ale plavky určitě oceníte.Jízdy zručnosti, šikovnosti a nespěchání

Jízda s měřeným časem tam a zpět. Přesné projíždění mezi kužely, parkování, couvání a ovládání vozu. Rozdělená kategorie pro dámy a pány. Soutěžit budeme i s vlekem. Připravte se na couvání.

Vyhrává řidič/ka s nejmenším rozdílem časů tam:zpět a nejmenším počtem trestných bodů na trati i bodovém kontu řidiče.
MINI tuning

podmínky účasti:
Každý registrovaný účastník (člen posádky registrovaného vozu) Trabant srazu Morava, má možnost si předem doma upravit soutěžní model vozu Trabant dle své fantazie (pro regulérnost a finanční nenáročnost soutěže je přípustný jen model velikost cca 12 cm, mede in China, kovové provedení, limuzína i kombi, ten nejdostupnější na trhu). Ostatní vaše nesoutěžní modely také rádi vystavíme.

průběh soutěže: Model je možné přihlásit do soutěže v sobotu 7.7. dopoledne u organizátorů. Každý soutěžní model bude vystaven od dopoledních hodin až do ukončení soutěže v podvečer, v prostoru "výstavního kombíka". Organizátoři opatří modely kontrolní popiskou a tabulkou s číslem modelu a jménem nebo přezdívkou tvůrce. Hlasování rozhodne o trojici vítězů.
Soutěže z minulých ročníků můžete prohlédnout zde:

Souteže 2012
Souteže 2011
Souteže 2010
Souteže 2009
Souteže 2008
Soutěže 2007
Soutěže 2006
Souteže 2005 2014 «
2013 «

2012
Fotogalerie «
Foto-Startovní rošt «
Výsledky soutěží «
Video «
Média o srazu «
Recenze «
Program «
Soutěže «
Místo konání «
Ubytování «

2011 «
2010 «
2009 «
2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «
Mediální partner


Reklama


Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  


Web: legraf.cz