Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGBDoporučujeme

TOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web
SOUTĚŽE 2010

Trabant sraz Morava 2010 - foto Na tomto místě bychom rádi poděkovali DD Prostějov za výrobu originálních keramických "pečetí" pro výherce v soutěžích.


RETRO show, aneb živé obrazy


Pro velký úspěch pořádáme i letos přehlídku "retro show" Posádky všech registrovaných vozů mají možnost, na organizátory předem vyhrazené ploše cca 5x5 metrů, naaranžovat svoje vozy spolu s dobovými rekvizitami a kostýmy v tématických expozicích. Téma je libovolné, dle nápadů účastníků. (příklad: Trabantem na horách, piknik, v autodílně/garáži, stodola, na pláži...) jedinou podmínkou je použít rekvizity a kostýmy, dostupné ve východním bloku v době výroby těchto vozů, především tedy v dobách předrevolučních.

Poháry - pro zvězšení klikni Je to ideální příležitost pro klasické a obyčejné vozy koncernu IFA, které mohou takto zazářit. Zde nejde o vzhled a kvality vozu, ale o kreativitu a hravost majitelů. Posádky, které se chtějí zúčastnit, nahlásí svou účast předem na mail info@trabantsraz.cz pro rezervaci soutežního místa.


Nesoutěžní posádky se mohou samozdřejmě připojit dobovým oblečením nebo doplňky - vezměte sebou vše co najdete. :-)


Trabi Titanic DeLuxe

Po loňském úspěchu vyplouvá i letos TrabiTitanic. Doporučujeme včas


Nejhezčí vozy Trabant srazu MORAVA 2010

Účastníci mohou během soboty 3.7. hlasovat o nejhezčí vozy srazu. I letos jsou kategorie sjednoceny napříč celým koncernem IFA. "Na bedně" se tak může potkat Barkas, Trabant a Robur. U startovního čísla budou vozy označeny názvem kategorie, do které je určí majitel vozu při registraci.

Každý člen registrované posádky dostane hlasovací lístek pro všechny kategorie a může si zvolit vozy svého srdce. Vyplněné hlasovací lístky můžete vhodit odpoledne do 17:00 do označené schránky u Info stanu. Hlasovat je možné v těchto kategoriích:  • TUNNG
  • KLASIK
  • VETERÁN

Jízda zručnosti

Soutěž v jízdě auty na čas vytyčenou tratí na asfaltovém povrchu. Správné projetí prověří zručnost řidiče. Je možné účastnit se v(na) jakémkoli registrovaném voze koncernu IFA. Způsob projetí tratě bude předevedno názornou ukázkou.


Kufr

Soutěž ve zdolání Trabantu nejméně obvyklou cestou, tedy KUFREM. Vniknutí je tradičně znesnadněno demontáží sedala a jiných překážek. Čas bude měřen od otevření kufru po sešlápnutí brzdového pedálu a otočení klíčků v zapalování.

Výherce získá sadu nových pneumatik na Trabanta.MINI tuning

podmínky účasti:
Každý registrovaný účastník (člen posádky registrovaného vozu) Trabant srazu Morava, má možnost si předem doma upravit soutěžní model vozu Trabant dle své fantazie (pro regulérnost a finanční nenáročnost soutěže je přípustný jen model velikost cca 12 cm, mede in China, kovové provedení, limuzína i kombi, ten nejdostupnější na trhu). Ostatní vaše nesoutěžní modely také rádi vystavíme.

průběh soutěže: Model je možné přihlásit do soutěže v sobotu 3.7. dopoledne u organizátorů. Každý soutěžní model bude vystaven od dopoledních hodin až do ukončení soutěže v podvečer, v prostoru "výstavního kombíka". Organizátoři opatří modely kontrolní popiskou a tabulkou s číslem modelu a jménem nebo přezdívkou tvůrce. Hlasování rozhodne o trojici vítězů.


Kontakty na organizátory a informace k soutěžím budou uvedeny i na nástěnce u Info stanu.Soutěže z minulých ročníků můžete prohlédnout zde:

Souteže 2012
Souteže 2011
Souteže 2010
Souteže 2009
Souteže 2008
Soutěže 2007
Soutěže 2006
Souteže 2005 2013 «
2012 «
2011 «

2010

Fotogalerie «
Výsledky soutěží «
Video «
Média o srazu «
Dětský domov PV «
Recenze «
Program «
Soutěže «
Místo konání «
Ubytování «

2009 «
2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «
Mediální partneřiReklama


Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  


Web: legraf.cz