Trabant sraz Morava

» Úvodní stránka
» Místo konání
» Program
» Soutěže
» Ubytování
» Diskuze
» Pořadatelé
» Download

» Odkazy
» Sponzoři
» Trabi-Shop

» Auta TGB
» Cestování TGBDoporučujeme

TOPlist Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web
SOUTĚŽE 2009


Nejhezčí vozy Trabant srazu MORAVA 2009

Účastníci mohou během soboty 11.7. hlasovat o nejhezčí vozy srazu. Letos jsou kategorie sjednoceny napříč celým koncernem IFA. "Na bedně" se tak může potkat Barkas, Trabant a Robur. U startovního čísla budou vozy označeny názvem kategorie, do které je určí majitel vozu při registraci.

Každý člen registrované posádky dostane hlasovací lístek pro všechny kategorie a může si zvolit vozy svého srdce. Vyplněné hlasovací lístky můžete vhodit odpoledne do 17:00 do označené schránky u Info stanu. Hlasovat je možné v těchto kategoriích:  • TUNNG
  • KLASIK
  • VETERÁN

RETRO show, aneb živé obrazy


Posádky všech registrovaných vozů mají možnost, na organizátory předem vyhrazené ploše cca 5x5 metrů, naaranžovat svoje vozy spolu s dobovými rekvizitami a kostýmy v tématických expozicích. Téma je libovolné, dle nápadů účastníků. (příklad: Trabantem na horách, piknik, v autodílně/garáži, stodola, na pláži...) jedinou podmínkou je použít rekvizity a kostýmy, dostupné ve východním bloku v době výroby těchto vozů, především tedy v dobách předrevolučních.

Poháry - pro zvězšení klikni Je to ideální příležitost pro klasické a obyčejné vozy koncernu IFA, které mohou takto zazářit. Zde nejde o vzhled a kvality vozu, ale o kreativitu a hravost majitelů. Posádky, které se chtějí zúčastnit, nahlásí svou účast předem na mail info@trabantsraz.cz pro rezervaci soutežního místa.


Nesoutěžní posádky se mohou samozdřejmě připojit dobovým oblečením nebo doplňky - vezměte sebou vše co najdete. :-)


Trabi Titanic DeLuxe

Naučili jsme náš žlutý kabriolet plavat a necháme Vás "řídit".

Každý kormidelník získá nafukovací lehátko a nezapomenutelný zážitek.

Jízda zručnosti

Soutěž v jízdě auty na čas vytyčenou tratí na asfaltovém povrchu. Správné projetí prověří zručnost řidiče. Je možné účastnit se v(na) jakémkoli registrovaném voze koncernu IFA. Způsob projetí tratě bude předevedno názornou ukázkou.

Po skončení aut budou pokračovat v závodech děti na koloběžkách. Dospěláci budou moci zkusit jízdu na Držkokole.

Výherce získá zapalování Jawa - CZ - Trabant Ignition od společnosti IMFsoft v hodnotě 2.249,– Kč.Kufr

Soutěž ve zdolání Trabantu nejméně obvyklou cestou, tedy KUFREM. Vniknutí je tradičně znesnadněno demontáží sedala a jiných překážek. Čas bude měřen od otevření kufru po sešlápnutí brzdového pedálu a otočení klíčků v zapalování.

Výherce získá sadu nových pneumatik na Trabanta.Trabi Tutovka - losování o Trabanta, zapalování a další ceny (dobročiná akce)

loterie:
V průběhu srazu bude probíhat loterie s večerním losováním o Trabanta 601. Pojízdné vozidlo v nevalném stavu r.v. 1973, bez TP, baterie s originálním lakováním a'la Metallica. Vozidlo věnoval Filip se Zdenou.

Další cenou je zapalování IMFsoft Direct Ignition CDI v hodnotě 3'970,- Kč Zapalování věnovala společnost IMFsoft s.r.o.Do loterie jsou připraveny také další zajímavé ceny.

Dětský domov Prostějov získá Celkový výtěžek z loterie
MINI tuning

podmínky účasti:
Každý registrovaný účastník (člen posádky registrovaného vozu) Trabant srazu Morava, má možnost si předem doma upravit soutěžní model vozu Trabant dle své fantazie (pro regulérnost a finanční nenáročnost soutěže je přípustný jen model velikost cca 12 cm, mede in China, kovové provedení, limuzína i kombi, ten nejdostupnější na trhu). Ostatní vaše nesoutěžní modely také rádi vystavíme.

průběh soutěže: Model je možné přihlásit do soutěže v sobotu 11.7. dopoledne u organizátorů. Každý soutěžní model bude vystaven od dopoledních hodin až do ukončení soutěže v podvečer, v prostoru "výstavního kombíka". Organizátoři opatří modely kontrolní popiskou a tabulkou s číslem modelu a jménem nebo přezdívkou tvůrce. Hlasování rozhodne o trojici vítězů.


Výstava VAŠICH modelů

Sraz bude doprovázet již tradiční výstava VAŠICH modelů všech vozidel koncernu IFA.
Své modely všech druhů a velikostí proto nezapomeňte doma!Program pro děti

V sobotu bude spolu se soutěžemi pro velké, probíhat i program pro děti, které budou mít možnost soutěžit, kreslit si a bavit se po svém.
Letos mezi námi přivítáme také děti s DD Prostějov.Kontakty na organizátory a informace k soutěžím budou uvedeny i na nástěnce u Info stanu.Soutěže z minulých ročníků můžete prohlédnout zde:

Souteže 2008
Soutěže 2007
Soutěže 2006
Souteže 2005 2013 «
2012 «
2011 «
2010 «

2009

Podzimní setkání «
Jízda Brnem «
Fotogalerie «
Výsledky soutěží «
Video «
Média o srazu «
Dětský domov PV «
Recenze «
Program «
Soutěže «
Místo konání «
Ubytování «

2008 «
2007 «
2006 «
2005 «


Ostatní srazy

Zwickau 2008 «
Zwickau 2005 «
Zwickau 2003 «
Mediální partneřiReklama


Úvodní stránka   Místo konání   Program   Soutěže   Ubytování   Diskuze   Sponzoři   Pořadatelé   Download   Odkazy  


© komenda.eu 2005-9